Zaginął 82-letni Euzebiusz MUSIALIK - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie

Wiadomości

Zaginął 82-letni Euzebiusz MUSIALIK

02.06.2017    Myszków

Myszkowscy policjanci poszukują 82-letniego mieszkańca Postępu. Mężczyzna wczoraj wyszedł z domu i dotychczas nie powrócił. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 82-letni mężczyzna wczoraj około godziny 15.30 wyszedł z domu na spacer i do tej pory nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, waga 65 kg, szczupłej budowy ciała, sylwetka zgarbiona, włosy siwe, twarz pociągła, szczupła, uszy normalne, spłaszczony czubek nosa, oczy koloru niebieskiego.

Ubiór zaginionego: pantofle koloru czarnego,spodnie koloru siwego, granatowa koszula z długim rękawem, na głowie kapelusz koloru niebiesko- fioletowego.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie - telefon 34 315-32-00, lub z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.