Wiadomości

"Kręci mnie bezpieczeństwo...Bezpieczna droga do szkoły" - spotkanie dzielnicowego z dziećmi

Data publikacji 12.09.2017

W ramach działań "Kręci mnie bezpieczeństwo......Bezpieczna droga do szkoły" dzielnicowy z Myszkowa przeprowadził prelekcję wśród najmłodszych podczas urodzin dwóch myszkowskich marketów. W czasie spotkania omówiono przepisy dotyczące bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

W sobotę, dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie asp. szt. Robert Hadziński wziął czynny udział w akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo..... Bezpieczna droga do szkoły”.  W czasie obchodów urodzin dwóch myszkowskich marketów, przeprowadzili prelekcję dla najmłodszych na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Podczas spotkania omówiono przepisy podstawowych zasad ruchu drogowego. Najmłodsi mogli usłyszeć praktyczne porady  jak bezpiecznie poruszać się pod drogach. W trakcie prelekcji dzielnicowy rozdawał dzieciom opaski odblaskowe. Na koniec każdy uczestnik spotkania z dzielnicowym, mógł zobaczyć z bliska policyjny radiowóz i przymierzyć policyjną czapkę. To była największą atrakcja dla najmłodszych. 

  • Prelekcja