Wiadomości

"KRĘCI NAS BEZPIECZEŃSTWO....PRZEZ CAŁY ROK SZKOLNY " - SPOTKANIE MUNDUROWYCH Z NAJMŁODSZYMI

Data publikacji 18.09.2017

W ramach działań "Kręci mnie bezpieczeństwo......przez cały rok szkolny" dzielnicowy z wspólnie z policjantem ruchu drogowego, przeprowadzili prelekcję wśród najmłodszych uczniów w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 4 w Myszkowie. W czasie spotkania omówiono przepisy dotyczące bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

Dzielnicowi z Myszkowa asp. Mariusz Bednarz oraz policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie mł. asp. Wojciech Widera, brali czynny udział w akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo..... przeze cały rok szkolny”.  W Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 4 w Myszkowie wśród najmłodszych przeprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Podczas spotkania omówiono przepisy podstawowych zasad ruchu drogowego, przedstawiono prezentację dotyczącą  bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Najmłodsi mogli usłyszeć praktyczne porady  jak bezpiecznie poruszać się pod drogach. W trakcie prelekcji policjanci rozdawali dzieciom elementy odblaskowe. Dzieci brały aktywny udział w spotkaniu i obiecały zapamiętać wszystkie rady. W ramach programu"Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" dzielnicowy na ręce pani dyrektor, pzekazał kalendarz zaprojektowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, w którym zaznaczone zostały daty m.in. określające poszczególne zagadnienia z obszaru bezpieczeństwa.

  • Prelekcja z policjantami
  • Prelekcja z policjantami
  • Prelekcja z policjantami
  • Prelekcja z policjantami
  • Prelekcja z policjantami
  • Prelekcja z policjantami
Ładowanie odtwarzacza...