POLICJANCI Z MYSZKOWA KRĘCILI DLA MARCINA - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie

Wiadomości

POLICJANCI Z MYSZKOWA KRĘCILI DLA MARCINA

Data publikacji 03.10.2017

10-cio osobowa grupa rowerzystów wyruszyła wczoraj spod Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie. Przyłączyli się do charytatywnej wyprawy na jednośladach zorganizowanej przez policjantów z Rzeszowa. Silna grupa, którą zaaranżowali stróże prawa, wsparła kolejny etap dobroczynnej akcji. Pokonując dystans 40 km wszyscy dotarli do Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Częstochowie. Tam symboliczną bransoletę z rak myszkowskich policjantów przejął dyżurny SPPP.

Wczoraj o godzinie 16.00 ruszył kolejny etap wyprawy "Mundur na rowerze" zorganizowanej na rzecz ciężko chorego policjanta – Marcina z Rzeszowa, u którego około dwa miesiące temu zdiagnozowano nowotwór o nazwie mięsak. Myszkowscy policjanci przyłączyli się do tej charytatywnej sztafety rowerowej chcąc aktywnie pomóc swojemu koledze i przy okazji włączyli się z zbiórkę pieniędzy.

Miłośnicy jednośladów, którzy z całego serca wsparli szczytny cel wyprawy pod siedzibą mundurowych pojawili się przed godziną 16.00. W gronie tym znaleźli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie.

Uczestnicy wyprawy pokonali 40 km. dystans i dotarli do Częstochowy. Tam na mecie oczekiwał na nich dyżurny Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Częstochowie, któremu myszkowscy mundurowi przekazali "pałeczkę".

Osoby, które chcą pomóc Marcinowi w walce z chorobą, mogą wpłacać środki na uruchomiony rachunek bankowy:

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Odział w Przemyślu
ul. Mickiewicza 4, 37-700 Przemyśl
90 8642 1155 2015 1506 0396 0003
w tytule wpłaty "Mundur na rowerze" – darowizna dla Marcina


Szczegóły dotyczące organizowanej akcji można uzyskać na stronie grupy „Mundur na rowerze” pod linkiem https://www.facebook.com/Mundur-na-rowerze-1561765327216431/
A także na stronie NSZZP Zarząd Wojewódzki w Rzeszowie
W przypadku pytań prosimy o kontakt z inicjatorem i organizatorem akcji: sierż. Jarosławem Hapakiem tel. 531555801

Życzymy powodzenia i szerokiej drogi!