Trwają poszukiwania 30-letniego Kamila Czerwika - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie

Wiadomości

Trwają poszukiwania 30-letniego Kamila Czerwika

Data publikacji 10.04.2018

Już miesiąc trwają poszukiwania 30-letniego mężczyzny, który wyszedł z domu w dniu 8 marca w Poraju i do chwili obecnej nie wrócił. Od tego momentu policjanci i strażacy prowadzą poszukiwania za zaginionym. Dzisiaj do akcji włączył się pies do wyszukiwania zwłok ludzkich z KMP z Krakowa.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 30-letni mieszkaniec Poraja  wyszedł z domu w dniu 8 marca b.r. i do tej pory nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Równocześnie policjanci z Myszkowa poszukiwali zaginionego w identycznych okolicznościach 24-letniego Damiana Chwista ( także mieszkańca Poraja), który 8 marca wyszedł z domu i już do niego nie powrócił.  Zwłoki 24-latka wyłowiono w sobotę 7 kwietnia z porajskiego zalewu. Natomiast poszukiwania Mariusza Czerwika trwają.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, waga 75 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, długie do barków, oczy niebieskie, twarz normalna, szczupła, owalna, uszy normalne, braki w uzębieniu górnej szczęki 1 i 2.


Ubiór zaginionego: kurtka zimowa koloru niebieskiego, spodnie czarne dresowe, buty sportowe- czarne.

Dzisiaj dzięki współpracy z Komendą Miejską Policji w Krakowie do poszukiwań dołączył policyjny przewodnik psa, który służy do wykrywania zwłok zapachów ludzkich. Poszukiwania w okolicach masywu leśnego i zbiornika wodnego w Poraju trwają.

  • Poszukiwania zaginionego
  • Poszukiwania zaginionego