Wiadomości

Kaskadowe pomiary prędkości na myszkowskich drogach

Data publikacji 16.04.2018

„NIE - DLA PRĘDKOŚCI” - to policyjne działania, którym przyświecająca idea – walka z kierowcami przekraczającymi prędkość na myszkowskich drogach. Działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa i zatrzymywanie „piratów drogowych”, niestosujących się do obowiązujących limitów prędkości po ominięciu punktu kontrolnego policji.

Dzisiaj odbywają się kaskadowe działania, mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zatrzymywanie „piratów drogowych”, niestosujących się do obowiązujących limitów prędkości po ominięciu punktu kontrolnego policji. Działania te obejmują m.in. odcinek  DK-1.

Wzmożone kontrole prowadzone będą również na drogach powiatu myszkowskiego. Celem prowadzonych działań jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania przepisów dotyczących prędkości. Przypominamy, że za przekroczenie prędkości powyżej 50km/h w obszarze zabudowanym policjanci obligatoryjnie zatrzymują prawo jazdy na 3 miesiące. W trakcie tych działań policjanci będą kontrolowali też trzeźwość uczestników ruchu drogowego. Akca trwa do godziny 22.00.


 

  • Działania prędkość