Pożegnanie Komendanta myszkowskiej jednostki - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie

Wiadomości

Pożegnanie Komendanta myszkowskiej jednostki

Data publikacji 13.07.2018

Dzisiaj odbyła się uroczystość pożegnania dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie młodszego inspektora Jacka Kurdybelskiego. Po ponad 4-letniej służbie na kierowniczym stanowisku w myszkowskim garnizonie policji, komendant przechodzi do zawierciańskiej jednostki, gdzie od poniedziałku będzie piastował stanowisko komendanta powiatowego.

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Myszkowie odbyła się uroczystość podczas której zastępca szefa myszkowskiego garnizonu młodszy inspektor Marcin Lemański wraz z kadrą kierowniczą pożegnali dotychczasowego komendanta powiatowego młodszego inspektora Jacka Kurdybelskiego. Gratulacje oraz podziękowania za współpracę komendantowi Kurdybelskiemu złożyli policjanci oraz pracownicy cywilni. W swoim przemówieniu odchodzący szef jednostki podziękował policjantom i pracownikom cywilnym Policji za dotychczasową pracę.

Młodszy inspektor Jacek Kurdybelski od 20 lat jest związany z myszkowskim garnizonem. Przez ponad 13 lat nadzorował pracę policjantów pionu kryminalnego. Najpierw jako Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego (przez 9 lat), później od 2014 roku jako Zastępca Komndanta Powiatowego Policji w Myszkowie, a od 2016 roku jako szef myszkowskich policjantów. Z dniem 16 lipca br., rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach zostały mu powierzone obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Zawierciu.

Młodszemu inspektorowi Jackowi Kurdybelskiemu serdecznie gratulujemy awansu, życząc wielu dalszych zawodowych sukcesów!

  • Pożegnanie komendanta
  • Pożegnanie komendanta
  • Pożegnanie komendanta
  • Pożegnanie komendanta
  • Pożegnanie komendanta
  • Pożegnanie komendanta