Wiadomości

Dzielnicowy asp. Tomasz Bojanek zajął III miejsce w Wojewódzkich Eliminacjach "DZIELNICOWY ROKU 2018"

Data publikacji 10.09.2018

Na co dzień skromny, życzliwy i zawsze gotowy do pomocy. Swoją służbę rozpoczął w od 1998, a od 2014 roku zaczął poznawać arkana pracy dzielnicowego. Zdobyte przez ten czas doświadczenie zawodowe, wiedza i umiejętności indywidualne pozwoliły mu zawalczyć o tytuł najlepszego dzielnicowego z naszego województwa. W eliminacjach do XI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku” zajął 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Aspirant Tomasz Bojanek  służbę w Policji rozpoczął w 1998 roku służąc w Oddziałach Prewencji Policji w Katowicach. Z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie związany jest od 2009 roku (najpierw jako policjant ogniwa patrolowo- interwencyjnego), a w 2014 roku został mianowany na stanowisko dzielnicowego. Od tej pory szlifuje swoje umiejętności właśnie w roli dzielnicowego. Niekiedy musi wcielić się w negocjatora czy mediatora, by osiągnąć zamierzony cel. Doświadczenie zawodowe i wiedza, które zbierał przez te wszystkie lata pozwoliły mu w zaciętej rywalizacji stanąć na podium. Aspirant Tomasz Bojanek zajął III miejsce w wojewódzkich eliminacjach do XI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów "Dzielnicowy Roku 2018". Natomiast startujący również w zawodach dzielnicowy asp. sztab. Adam Dziuk zdobył IX miejsce.

W konkursie kierowania rewirem dzielnicowych przez przełożonego, kierownik myszkowskiej komendy asp. sztab. Tomasz Żurawski zajął VIII miejsce.

Serdecznie gratulujemy!