Wiadomości

Z okazji Wszystkich Świętych oddali hołd zmarłym

Data publikacji 30.10.2018

Nadchodzący dzień Wszystkich Świętych jest okazją dla uczczenia pamięci o tych, którzy stracili życie w walce o suwerenność i niepodległość Ojczyzny. P.o. Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie podinsp. Michał Chola wraz z II Wicewojewodą Śląskim Piotrem Kołodziejczykiem oraz przedstawicielami władz samorządowych, instytucji i innych służb mundurowych, odwiedzili nekropolie w Koziegłowach i Myszkowie- Mrzygłodzie.

Delegacje złożyły kwiaty i zapaliły znicze w miejscach spoczynku poległych i tragicznie zmarłych ofiar wojennych, oddając hołd poległemu żołnierzowi Wojska Polskiego szer. Henryka Malicha, który spoczął na cmentarzu w Koziegłowach oraz żołnierzom poległym w Powstaniu Styczniowym którzy spoczęli w grobie zbiorowym w Myszkowie- Mrzygłodzie.

Z okazji zbliżającego się Święta Zmarłych w imieniu policjantów, weteranów działań poza granicami państwa, wiązankę złożył p.o. zastępcy szefa myszkowskich mundurowych podinsp. Michał Chola.

Zastępca komendanta myszkowskiego garnizonu podinsp. Michał Chola wraz z przedstawicielami innych służb mundurowych uczcili również pamięć o poległych w służbie kolegach. Na cmentarzach w Koziegłowach i w Myszkowie- Mrzygłodzie zapłonęły znicze na grobach wielkich rodaków.

  • Zastępca komendanta oddaje hołd zmarłym
  • Komendant oddał hołd przy grobie
  • Komendant złożył kwiaty na grobie