ODPOWIE ZA ROZBÓJ - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie

Wiadomości

ODPOWIE ZA ROZBÓJ

Data publikacji 08.11.2017

Kryminalni zatrzymali 26-letniego rozbojarza. Mężczyzna napadł na 67-latka w salonie gier, a następnie wyrwał mu portfel z gotówką. Został zatrzymany następnego dnia na terenie jednej z firm w której wykonywał swoją pracę. Prokurator objął go policyjnym dozorem.

Kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju, do którego doszło w miniony poniedziałek. Mężczyzna zaczaił się na 67-latka w jednym z salonów gier, a następnie popchnął go na jedną z maszyn i przytrzymując go w tej pozycji wyciągnął mu z kieszeni portfel z zawartością 390 zł. Stamtąd sprawca uciekł. Policjanci, którzy zajęli się tą sprawą dzięki nagraniu kamer monitoringu miejskiego szybko ustalili, że sprawcą jest 26-letni mieszkaniec Myszkowa.

Już następnego dnia mężczyzna został zatrzymany na terenie jednej z firm w której pracował. Nie zdołał zbiec, ponieważ nie spodziewał się, że zostanie „namierzony”. Trafił do policyjnego aresztu, usłyszał już zarzut rozboju. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Wczoraj prokurator oddał go pod dozór myszkowskiej policji.