"Policję tworzą ludzie ... twórzmy ją razem" - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie

Wiadomości

"Policję tworzą ludzie ... twórzmy ją razem"

Data publikacji 02.01.2019

Marzysz o służbie w "niebieskich szeregach"? Nie wahaj się i zostań jednym z nas – zachęcali policjanci podczas spotkania z klasami maturalnymi w Koziegłowach. Mundurowi oraz pracownik wydziału kadr i szkolenia krok po kroku wyjaśniali zainteresowanym jak przebiegają poszczególne etapy rekrutacji oraz jak wygląda dalsza ścieżka zawodowa policjanta.

W Zespole Szkół w Koziegłowach odbyło się spotkanie z młodzieżą, która w tym roku przystąpi do egzaminu dojrzałości. Wkraczając w dorosłe już życie, za chwilę staną przed trudną i bardzo odpowiedzialną decyzja... co dalej? Przed ostatecznym podjęciem przez nich decyzji, policjanci z Myszkowa zachęcali młodych ludzi do wstąpienia w "nasze szeregi". Spotkanie rozpoczęła dyrektor placówki Karolina Turoń- Miklas. Następnie Grażyna Kowacka z miejscowego zespołu kadr wyjaśniała młodzieży jak przebiega procedura rekrutacyjna do Policji, a policjanci z wydziału prewencji opowiadali o swojej służbie i możliwościach rozwoju zawodowego.

Policjanci zachęcali młodzież do wstąpienie w "niebieskie szeregi" podkreślając, że jest to praca, która nie tylko daje ogromną satysfakcję, ale i możliwość rozwijania swoich pasji, czy zainteresowań zawodowych.

 

  • Spotkanie z maturzystami
  • Spotkanie z maturzystami
  • Spotkanie z maturzystami
  • Spotkanie z maturzystami
  • Spotkanie z maturzystami
  • Spotkanie z maturzystami